Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně

Aktuálně


4 letá záruka
Okamžitá platnost: 4letá záruka na každý nový motocykl Kawasaki.
Od 1. února 2024 bude Kawasaki poskytovat na každý nový motocykl podléhající registraci do silničního provozu čtyřletou zárukou bez omezení počtu najetých kilometrů. Tento benefit bude zaveden zcela zdarma pro všechny zákazníky v České republice. Doporučené maloobchodní ceny zůstávají nedotčeny.
Čtyřletá záruka se skládá z dvouleté tovární záruky a dvouleté prodloužené záruky od Kawasaki Česká republika. Prodloužení záruky tak odpovídá dřívější službě K-Care Garantie Plus.
K-Care Garantie Plus byla služba poskytovaná společností Kawasaki za příplatek, kterou nyní bude hradit Kawasaki Česká republika a její partneři.
Od nynějška každý nový motocykl od Z125 po Ninja H2 SX SE automaticky získá tuto doplňkovou službu při registraci v České republice - bez omezení počtu najetých kilometrů. Motocykl musí být prodán společností Kawasaki prostřednictvím jejich autorizovaných prodejců. Pro zachování nároku na tuto prodlouženou záruku musí pravidelnou údržbu a servisní práce provádět pouze autorizovaní prodejci a servisy Kawasaki.

Kawasaki Road Assistance
K nákupu nového motocyklu Kawasaki (od 1. února 2024) který je určen k provozu na pozemních komunikacích je nyní i bezplatná záruka mobility na 4 roky.
Pokud se Váš motocykl Kawasaki během těchto 4 let neočekávaně porouchá, Kawasaki Road Assistance je k dispozici 24 hodin denně.
Kawasaki Road Assistance začíná registrací záruky a trvá 48 měsíců ode dne předání nového motocyklu.
Kawasaki Road Assistance nabízí pomoc v následujících případech:
Neočekávaná mechanická, technická nebo elektronická porucha motocyklu, včetně vybité baterie, nebo defektu pneumatiky (silniční asistence)
Nedostatek paliva nebo nesprávné doplňování paliva
Dopravní nehoda
Škody způsobené pokusem o krádež, vandalismem nebo problémy se zámky či klíči
Pokud není oprava na místě možná, Váš motocykl Kawasaki bude odtažen k nejbližšímu autorizovanému dealerovi Kawasaki. Kawasaki Road Assistance proplatí pouze náklady na silniční asistenci. Náklady na opravu a náhradní díly, které musí být vyměněny, Kawasaki Road Assistance nehradí.

 

Štítky:
1 8 16 21 23 Starší

Nově nabídka ,,Výprodej- doprodej - SLEVA,,

Datum konání: 25. 2. 2006ZZR1400 - 200PS

Datum konání: 14. 2. 2006sleva při nákupu 10%

Datum konání: 11. 2. 2006doplnění ceníku KAWASAKI 2006

Datum konání: 2. 2. 2006AktualitaAktualitaPEUGEOT JET FORCE kompresor

Datum konání: 26. 1. 2006Motocykly skladem

Datum konání: 22. 1. 2006Akční nabídka motocyklů

Datum konání: 14. 1. 2006Nové www stránky

Datum konání: 13. 1. 20061 8 16 21 23 Starší