Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Katalog motocyklů

Katalog motocyklů

 

 • Motocykly Kawasaki - Moto Havrda

  Motocykly Kawasaki

  Hledáte motocykl, který Vám padne do oka a stále nemůžete najít ten pravý? Můžete si být jistí, že jedny z nejlepších motocyklů jsou právě ty od Kawasaki! Motocykly Kawasaki budou vždy plně vyhovovat všem Vašim požadavkům. Nahlédněte do katalogu motocyklů Kawasaki a vyberte si ten Váš!

 • Motocykly BSA

  Motocykly BSA

  Prvopočátky značky BSA sahají až do roku 1861, kdy společnost Birmingham Small Arms Company Limited vyráběla zbraně. První motocykl BSA spatřil světlo světa v roce 1910 a zaznamenal velký komerční úspěch, jeho produkce byla po další 3 roky vyprodána. 

  Krátce po skončení 1. světové války se BSA vlivem rychle rostoucí poptávky přeorientovala pouze na výrobu motocyklů a postupně se stávala lídrem vývoje a inovací v motocyklovém světě. 

  Během první poloviny 50. let minulého století byla britská značka BSA největším světovým výrobcem motocyklů, ale před zhruba 50 lety vlivem špatných rozhodnutí managementu a dravé japonské konkurenci postupně vymizela. 

  Na základech BSA vzniky značky jako Norton nebo Triumph a nyní zažíváme znovuzrození ikonického jména BSA a vy toho můžete být součástí díky návratu legendárního modelu Gold Star 650! 

   

 • Motobazar

  Přijímáme jeté motocykly do komisního prodeje. Je možný i výkup na protiúčet k novému motocyklu