Jiří Klejch  #26

záliby – motocykly, fotbal, kolo

jezdecký vzor – Valentino ROSSI

    

Sezona 2004 byla počátkem jezdecké kariery tohoto nového adepta motocyklového sportu. Hned v tomto ročníku obsadil v MEZ Přebor ČR minibike 50 3.místo, v Přeboru ČR minibike 50 2.místo a stejně jako Daniel Havrda jel závod v Německu a dojel hned za stájovým kolegou na třetím místě.

 

Sezona 2005 – Jirka se specializoval v tomto roce výhradně na třídu EVROPA 70 a celkové 8.místo je jistě vynikající. I jemu se v této premiérové sezoně povedlo být v jedné jízdě nejlepší z Českých jezdců.

 

V sezóně 2006 – se Jirka bude soustředit jen na třídu EVROPA 70.Se stejným motocyklem jako teamový kolega, tedy minibike GRM s motorem KAWASAKI KX65.

 

Sezona 2007 -  V této sezoně jsem začínali zkoušet   třídu 125 sportproduction, v které jsme měli problémy s motocyklem  a  také kvůli zranění po pádu v Chorvatské Rijece jsme  mnoho závodů museli vynechat, avšak se nám povedl závod v mostě kde jsme v Mistrovství Čr skončily na 2.místě.          V celkovém hodnocení MČR na 8. místě.                         

Sezona 2008   V této sezoně se nám povedlo obsadit  2.místo v Mistrovství ČR a 13. místo v Alpe Adria šampionátu s novým motocyklem Aprilia 125 rs , také jsme bojovali o titul Mistra ČR, ale bohužel se tyto naděje rozplynuly po pádu v Brně.

Sezona 2009 – Do této sezony jsme vstupovali s cílem vyhrát celkové mistrovství České Republiky, což se nakonec vyplnilo po vyhrání pěti odjetých závodů z šesti celkových. Také jsme obsadily  6.místo v Alpe Adria šampionátu . Dobré umístění bylo také na 300 zatáčkách GH v Hořicích, kde jsem o pouhých 31 tisícin skončil druhý , dále jsem se zúčastnil na přírodním okruhu v Havířově, kde jsem zvítězil. Ke konci sezony jsem se zúčastnil testování na Yamaze R6 na Slovakiaringu ,  kde sem si hlavně hodně zvykal na nový motocykl, avšak  mám s tohoto  dobrý pocit, a tak hodnotím tuto sezonu za  vydařenou.

 

25. 5. Viola

Zítra: Filip

HAVRDA BROŽ RACING TEAM

Návštěvnost stránek

036034
MOTO HAVRDA BRT - Jiří Brož Racing Team