Drobečková navigace

Úvod > Katalog motocyklů > Kawasaki - archiv > 4 LETÁ ZÁRUKA KAWASAKI

4 LETÁ ZÁRUKA KAWASAKI

Warranty Plus - 4 LETÁ ZÁRUKA KAWASAKI

Warranty Plus je nástroj na prodloužení původní tovární záruky. Tento produkt je určen pro nekomerční  účely a vztahuje se jen na silniční motocykly.

Ochrana investice

Vaše pořízení motocyklu Kawasaki není jen nákupem vysoce kvalitního výrobku, je to investice do špičkové techniky a technologie.


Rozšířený program záruky (Warranty Plus) chrání vaši investici a poskytne vám dlouhodobou a spolehlivou službu, která vám umožní bezstarostně jet tam, kam sami chcete.

 

Jakmile skončí 2 - letá tovární záruka, automaticky nastoupí rozšířený program záruky (Warranty Plus), který rozšíří záruku o další dva roky. Rozšiřuje rozsah záruky vašeho stroje na tolik kilometrů, kolik jich najedete. Pokud nějaký díl vašeho stroje selže vlivem výrobního postupu, společnost Kawasaki tento díl bezplatně vymění - tak snadné to je. Bez příplatků a poplatků za práci či náhradní díly. Je-li to v záruce, pak se na to záruka samozřejmě vztahuje.

Hlavní body

 • Ochrana při najetí nekonečně mnoha kilometrů.
  Nezáleží na tom, jak daleko chcete jet, nebo kam v Evropě chcete své Kawasaki vzít, Warranty Plus stále chrání.
   
 • Přenositelná, bez poplatků.
  Rozšířená záruka je bez jakýchkoliv poplatků přenositelná na dalšího vlastníka. Což vám dává při prodeji či při výměně stroje na protiúčet velkou výhodu.
   
 • Plán bez obtíží a rizika
  Naši inženýři váš stroj vyvinuli, naše továrna jej vyrobila a naše široká evropská síť prodejen zajišťuje jejich servis. Warranty Plus je exkluzivně zajišťována od začátku do konce pouze společností Kawasaki.
   
 • Žádné další papírování při jakýchkoliv opravách.
  Jedinou věc, kterou musíte udělat, je užívat si jízdy na vašem stroji, formuláře nechte na nás.

Jak jednoduché to je

V případě zájmu o rozšíření záruky stačí jen při koupi motocyklu  zažádat při nákupu  motocyklu a pořídit si tuto službu.

Pozor:

Záruka platí a je k dispozici pouze pro motocykly prodané v oficiální síti, prostřednictvím zplnomocněného prodejce Kawasaki. Rozšířený program záruky (Warranty Plus) nezahrnuje záruku na:  • Kabely • Baterie • Žárovky • Příslušenství • Kosmetické vady 

Více info na prodejně