:: O firmě

  • Název MOTO HAVRDA je již od 60 let minulého století spojen s motocykly. Navazuje na sportovní tradici Zbyňka Havrdy, 9ti násobného mistra ČSSR. Již v roce 1968 vznikla ve spojitosti s jeho závodní činností značka AHRA. Ta v letech 1968 -71 pravidelně bodovala i v mistrovství světa a v roce 1971 byla 3. v hodnocení značek. Po úspěšném rozjezdu v těchto letech značka bohužel zanikla s tím, jak úspěšně postupovala normalizace a zákazy s ní spojené …….. 
  • Oficiální zahájení tedy bylo umožněno až po roce 1989. Značka MOTO HAVRDA byla proto zaregistrována již v listopadu 1990. Z počátku jsme jako výhradní smluvní dovozci zastupovali značku SIMSON v ČR.

  • V té době jsme byli i u počátků pořádání závodů pro začínající jezdce. Týmem MOTO HAVRDA prošlo mnoho jezdců, kteří v současné době znamenají elitu na českých silničních závodech a dokážou i velmi dobře bodovat v mistrovství Evropy - Michal Březina, Matěj Smrž, Jiří Kadeřábek a v současné době především Jiří Brož a Jiří Klejch a také mnohonásobný misr ČR třídy EVROPA 50 a Mninibike 70 a 80 Daniel Havrda.

  • Přelom tisíciletí znamenal pro firmu mnoho změn. V březnu 1999, po předchozím koketování s japonskými motocykly na servisu, jsme se zaměřili výhradně na značku KAWASAKI a stali se autorizovanými dealery. V roce 2000 přibyly v prodeji i skútry PIAGGIO a GILERA a 2002 i PEUGEOT. Zahájení prodeje těchto renomovaných motocyklů, bylo logickým výsledkem předchozí dlouholeté práce. A proto hned od prvních let jsme se zařadili na přední pozice v prodeji dealerů v ČR. (KAWASAKI - 2. a PIAGGIO 1.). Tyto úspěchy jsme potvrdili v roce 2001 - 2003.  V letech 2003, 2004, 2005 i 2006 a 2011 jsme byli vyhodnoceni nejúspěšnějšími dealery KAWASAKI. V letech 2007-2010 vždy na druhém místě.

  • V prodejním programu je kromě originálních dílu a příslušenství prodávaných značek KAWASAKI - PEUGEOT a nově i elektroskútrů AKUMOTO, dále skútry SYM a od roku 2012 BENELLI i motocykly Loncin a mnoho doplňků. Ze stálé nabídky převládají přilby SCORPION, VEMAR, ASTONEoleje CASTROL, pro skútry tuningové doplňky MALOSSI a POLINI, boty TCX/OXTAR, FORMA motokros. oblečení a doplňky NO FEAR a ProGrip, moto oblečení  RST, JOFAMA - HALVARSSONSz techniky : filtry HIFLO FILTRO, svíčky NGK, pneu DUNLOP, MICHELIN, CONTINENTAL (včetně vybaveného motopneu servisu), motokufry NAYKA a GIVI, řetězy a řetězové rozety a kolečka RK, DID, IRIS a ČZ, motokrosové plasty POLISPORT, brzdové destičky a systémy BENDIX, FERODO a BRAKING, doplňky ERMAX, EVOTECH, GIVI, SW MOTECH a mnoho dalších renomovaných značek (od motokosmetiky po vyhřívané rukojeti).

  • Přijďte se o kvalitě našich služeb a zboží sami přesvědčit do naší prodejny...

 

Foto z naší prodejny - zde!

 

 

Za celý tým firmy MOTO Havrda, majitel
Robert Havrda